Naše historie

Společnost Photoflyer byla založena v roce 2003. V té době byla součástí reklamní agentury se sídlem v Amsterdamu, nyní ale působí jako nezávislá společnost. Její zakladatel Mitchell Plaizier vyvinul koncepci foto letáků poté, kdy jej jeden z klientů oslovil a požádal, aby vytvořil ideální marketingový „aparát“. Musel umožňovat rychlé předání, být vysoce osobní a měl mít významný faktor zábavnosti, a hlavně: mělo jít o něco, co by nikdo nechtěl vyhodit. A v neposlední řadě: Měl podpořit konverzi přímo na místě. A společnost Photoflyer přesně to vše nabízí a činí tak již přes deset let.

Naši partneři

Naši dlouholetí partneři Fujifilm (Instax) a Jubels (Xerox Premier Partner pro tisk) nám pomáhají poskytovat služby našim klientům od samého začátku. Všechny naše foto letáky se tisknou v Nizozemsku a jsou rozesílány po celém světě našim mezinárodním zákazníkům. Abychom ještě vylepšili úroveň svých služeb, budeme od konce roku 2017 používat ve Spojených státech amerických a v Austrálii nová tiskařská a distribuční zařízení.

Fakta

Značky | Vytváříme koncepce a metody konverze pro ZNAČKY z celého světa v různých sektorech s cílem dosáhnout cíle jejich komunikačních a prodejních cílů díky ideálnímu řešení Photoflyer.

Agentury | Poskytujeme služby AGENTURÁM v oblasti marketingu, reklamy, aktivace, médií apod. s cílem vytvářet nejlepší řešení a dosáhnout optimálního výsledku na základě informací a cílů jejich zákazníků.

Země | Dodáváme foto letáky na všechny kontinenty. Ať už jde o maloobchodní propagační kampaň v Austrálii, aktivaci baru v Tokiu, reklamní akci na pivo v Africe nebo uvedení nového produktu v Evropě, nebo třeba festival v USA. Všechny kampaně, které nabízíme, jsou vedeny a poskytovány s již připraveným balíčkem pro promo týmy přímo na místě, který jim pomůže se vrhnout do práce bez další náročné přípravy.

Prodejci

Pracujeme s prodejci Photoflyer v několika zemích. Můžeme vám tak poskytovat lepší a rychlejší služby ve vašem vlastním jazyce. Chcete se sami stát prodejcem? Zkontaktujte nás a můžeme spolu projednat možnosti.

Instant celebration

Při tvorbě našeho nejnovějšího produktu jsme se inspirovali potřebou zákazníků vytvářet foto letáky pro menší, osobní akce spotřebitelů. Myslíme tím svatby, narozeniny, oslavy narození a podobně. Naše řešení Instant Celebration je přizpůsobeno právě pro takové menší akce, protože podle nás má cenu oslavovat každou významnější událost!

Tento produkt nabízíme prostřednictvím prodejců (on-line i jinak). Máte tak možnost navrhnout a objednat vlastní, osobní foto leták ještě před jeho vytištěním a odesláním.

Obchod Instant Store

Již mnoho let dostáváme každodenně žádosti o produkty Instax. Všechny fotoaparáty, filmy a příslušenství si můžete objednat v našem obchodě Instant Store. Díky partnerství se společností Fujifilm vám můžeme všechny produkty domů dodat přímo ze skladů této společnosti. Máte zájem? Sami se můžete podívat na všechny zábavné možnosti pro své fotografie: www.theinstantstore.com

  • Share